INFORMÁCIA - USMERNENIE

 

POZOR! Rezervácia vstupeniek cez online systém bola týždeň pred konaním MSR uzavretá. Vstupenky bude možné zakúpiť v obmedzenom množstve priamo na mieste v športovej hale (bez garancie). Ďakujeme za pochopenie.

 

Vitajte v rezervačnom systéme vstupeniek na Majstrovstvá SR v latinskoamerických tancoch. Vstupenku si rezervujete a kupujete na konkrétny časový blok (1. ráno, 2. popoludnie, 3. večer alebo 4. na celý deň ku stolu) - vyberajte si kliknutím na nadpis v tabuľke blokov - nižšie na stránke. Vzhľadom k epidemiologickému obmedzeniu maximálneho počtu divákov v uzavretých priestoroch sme museli pristúpiť k takémuto riešeniu. Medzi jednotlivými časovými blokmi je nutné opustiť priestory športovej haly a následne bude umožnený vstup divákom pre ďalší časový blok.

POZOR: všetky vstupenky na tribúnu sú bez miesteniek - vyberáte si len počet lístkov (max 4), nie konkrétne miesto.

 

Ceny pre časové bloky sú nasledovné:

  • RÁNO: 15€ na osobu
  • POPOLUDNIE: 15€ na osobu
  • VEČER: 20€ na osobu
  • CELODENNÉ SEDENIE PRI STOLE: 40€ na osobu

Počty divákov pre jednotlivé časové úseky sú obmedzené, a preto sme pristúpili k limitu max 4 vstupenky na jednu rezerváciu, aby sme umožnili nákup vstupeniek viacerým záujemcom. Prosíme preto o pochopenie a zhovievavosť. V prípade, že sa vstupenky vypredajú online formou, dodatočná kúpa na mieste už nebude možná.

TEAM MSR LAT 2020

 

VYBRAŤ VSTUPENKU:

RÁNO - Majstrovstvá SR v LAT tancoch 2020

Dátum 12.09.2020

Miesto Banská Bystrica Cesta na štadión 28 Cesta na štadión 1271/28, 974 04 Banská Bystrica, Slovensko

Cena vstupenky na dopoludnie je 15€ na osobu (tribúna bez miestenky).  Prosíme návštevníkov, ktorí si rezervovali vstupenky cez online systém a urobili úhradu, aby si vytlačili potvrdenie z banky ako aj potvrdzujúci mail z objednávkového systému. Urýchlite tak proces vydania vstupeniek priamo na mieste v športovej hale. Vstupenky budú totiž pripravené na meno pri vstupe do haly. Ďakujeme za pochopenie.

2020-09-12 00:00:00
0000-00-00 00:00:00